Napsali o nás
Super ceny, rychlé dodání, maximální spokojenost, mohu doporučit.
Matylda /
Přehledná nabídka, jednoduchá a rychlá objednávka, akční ceny, přiměření doba dodání. Obchod jsem objevila náhodně na Aukru s nabídkou nábytku. Přehledná nabídka nábytku. Jednoducá objednávka. Zboží odpovídá popisu. Super komunikace s obchodem....
Ivona /
Nakoupila jsem již několikrát a vždy bylo vše naprosto v pořádku. Z mé strany jsou výhody tohoto obchodu bezvadná komunikace, zboží je nepoškozené a skvěle zabalené, přehlednost internetových stránek, rychlost dodání a nízké ceny. Vřele doporučuji!
Denisa /

Další recenze

Autronic - Barová židle, šedá ekokůže v dekoru broušené kůže, chromovaná pohupová podnož - BAC-192 GREY

Autronic - Barová židle, šedá ekokůže v dekoru broušené kůže, chromovaná pohupová podnož - BAC-192 GREY
Autronic - Barová židle, šedá ekokůže v dekoru broušené kůže, chromovaná pohupová podnož - BAC-192 GREYAutronic - Barová židle, šedá ekokůže v dekoru broušené kůže, chromovaná pohupová podnož - BAC-192 GREYAutronic - Barová židle, šedá ekokůže v dekoru broušené kůže, chromovaná pohupová podnož - BAC-192 GREYAutronic - Barová židle, šedá ekokůže v dekoru broušené kůže, chromovaná pohupová podnož - BAC-192 GREYAutronic - Barová židle, šedá ekokůže v dekoru broušené kůže, chromovaná pohupová podnož - BAC-192 GREYAutronic - Barová židle, šedá ekokůže v dekoru broušené kůže, chromovaná pohupová podnož - BAC-192 GREYAutronic - Barová židle, šedá ekokůže v dekoru broušené kůže, chromovaná pohupová podnož - BAC-192 GREY

Dostupnost: 1-3 týdny
Záruka: 24 měsíců

Cena: 1 890 Kč

Bez DPH: 1 562 Kč

Zboží:

Opište kód: devětsedmtři:

Barová židle na chromované pohupové podnoži. Sedák a opěrák je potažen šedou ekokůží "MAYA" v dekoru broušené kůže. Profil podnože je kruhového průřezu o průměru 2,5 cm.
Barva sedáku Šedá
Dekor Dekor broušené kůže
Demontované Ano
Hloubka (cm) 53
Hloubka sedu 41 cm
Karton1 90x56x43 33
Materiál kostry Kov
Materiál sedáku Ekokůže
Nosnost (kg) 110
Počet balení 1
Šířka (cm) 43
Šířka sedu 43 cm
Styl Moderní
Typ podnože Pohup
Výška (cm) 111
Výška sedu 77 cm
Pomohly Vám informace o zboží? Ano Ne

Napište nám prosím vyhrády k informacím o tomto zboží.

V případě dotazu k tomuto zboží vyžadující zpětnou vazbu od nás využijte prosím formulář dotaz ke zboží, pro obecné dotazy na zákaznickou podporu využijte tento kontaktní formulář.